Benzersiz
ve zamansız
tasarım!
Уникальный
и вневременной
дизайн!
Unique
and timeless
design!
ريدة من نوعها وتصميم
الخالدة!
Sürekli büyüyen tasarım ekibine dahil olan her yeni üyenin; global eğilimleri ve trendleri keşfetme içgörüsüne sahip olması en önemli parametre. Miniklerin dünyasına özel tasarımlar üreten Bebetto Tasarım Ekibi, herşeyden önce çocukların sınırsız hayal gücüne entegre olmak için tutkuyla tasarlıyorlar.
Özgün ve çok zamanlılığı temel ilke olarak olarak kabul eden Bebetto Tasarım Ekibi; Ar-Ge aşamasından başlayarak tasarıma kadar uzanan süreçte "uzun ömürlü materyalleri" bir araya getirerek miniklere yalnızca kıyafet sunmakla kalmayıp, gelecekte kıymetli birer hatıraya dönüşecek benzersiz deneyimler ve ürünler sunar.

Okyay Grup çatısı altında mesai yapan tasarım ekibi, gruba ait her markanın koleksiyonlarını oluştururken; her yıl 0-36 ay aralığında dünyadaki trendler doğrultusunda, zamanın ruhunu taşıyan milyonlarca kıyafeti dünyanın dört bir yanındaki miniklerle buluşturarak onlara stil sahibi ve sağlıklı ürünler sunuyor

Tasarım ekibi, markalarımıza ait koleksiyon yönetiminde; dünya modasına yön veren lider trend analizi servisleri başta olmak üzere, küresel boyuttaki tüm büyük fuarları, defile ve organizasyonları takip ederek gelecek dönemde nelerin trend olacağını tespit ederek tasarlamaktadır.

Bebetto; hassasiyetle yönetilen bu döngü sayesinde,aynı kulvardaki rakipleri arasından açık ara sıyrılarak; her sezon benzersiz ve zamansız tasarımlara imza atar...