Bebetto;
doğru, güçlü
sağlam partner...
Бебетто:
- правильный, сильный
надежный партнер ...
Bebetto;
is the right, strong
solid partner ...
Bebetto ؛
هي الشريك الصحيح والقوي والمتين ...
Yenidoğan, bebek ve çocuk giyiminde, sektörün majör oyuncuları arasında yer alan Okyay Grup, Bundan tam çeyrek asır önce; özel olarak odaklandığı bebek battaniyesi üretimi ile markanın stratejik üssü olan Bursa’da ticari hayatına başlamıştır.
kyay Grup, lokomotif markası olan Bebetto ile sektördeki deneyimi ve birikimi ile istikrarlı ve sürdürülebilirlik esaslı bir anlayışla her geçen gün daha da büyümektedir.

Bugün; 5000 m2 üretim ünitesinde, her biri alanında uzman 200’ün üzerinde çalışanı ile küresel ölçekteki en gelişmiş ve güncel teknolojileri kullanarak üretimini sürdürmektedir.

Toplam kalite standartları çerçevesinde; koşulsuz müşteri memnuniyeti ilkesinden taviz vermeden üretim yapan firma, hammadde ve diğer tüm tedarik malzemelerinin seçiminde standardizasyonun sürdürülebilirliği için azami hassasiyet göstermektedir.

Ağırlığı yenidoğan segmentinde olan ve her sezon sayıları 350’yi bulan model çeşitliliği ile paydaşlarına oldukça geniş bir ürün yelpazesi sunmaktadır. Okyay Group® çatısı altında konumlanan Bebetto®, Bebetto Newborn™ ve Bebetto Premium™ markalı ürünlerin tümü; dünya çapında standart bir test ve sertifikalandırma sistemi olan Oekoteks Belgesine sahiptir. Ayrıca; gruba ait tüm markaların üretim ilkeleri arasında birinci önceliği olan husus; organik materyaller kullanılarak bebek sağlığının öncelenmesidir

Okyay Grup, dünyada bebek giyim endüstrisinde hatrı sayılır bir konuma sahip olan Bursa’da sektörün ağırlıklı olarak kümelendiği Vişne Caddesi üzerinde ana yönetim binasında faaliyet göstermektedir. Yönetim binası; içinde koleksiyonların sunulduğu showroom’u merkezine alarak, tüm birimlerin etkileşim içinde olduğu maksimum sinerji sağlayan modern ekoldedir.

Ayrıca; markaya ait İstanbul’da Laleli ve Yeşildirek lokasyonlarındaki showroom mağazalar, yerli ve yabancı toptan satış operasyonlarında kilit rolü üstlenmektedir

Kendi sektöründe daima standartları belirleyen ve yeniliklerin öncüsü olan firma; 2020 yılında altyapı ve yazılım geliştirme süreçlerini hassasiyetle tamamlayarak, 2021 yılında yayına aldığı Online B2B platformu sayesinde kurumsal partnerlerine ve satınalma profesyonellerine teknoloji odaklı satınalma deneyiminin ayrıcalığını sağlamıştır. Platformun masaüstü ve mobil sürümlerine ilaveten iOS ve Android uygulamaları da arz edilmiştir

Grubun orta ve uzun vadedeki öncelikli hedefi; içinde bulunduğu coğrafyanın potansiyeline katma değer kazandırarak küresel ölçekteki majör oyuncular arasına giren %100 yerli sermayeye sahip bir dünya markası inşaa etmektir.

Bebetto markası ile; halen Kongo Cumhuriyeti, İtalya, İspanya, Yunanistan, Bulgaristan, Romanya, Belarus, Çek Cumhuriyeti, Rusya, Kazakistan, Azerbaycan, İran, İsrail, Libya, Moldova olmak üzere dünyanın birçok ülkesine ihracat yapmaktadır. Her geçen gün ihracat yapılan ülkelere yenilerini ekleyen firma ülkeye döviz girdisi noktasında da üzerine düşen sorumluluğu yerine getirmenin haklı gururunu yaşamaktadır.

Faaliyet gösterdiği endüstride çok sayıda mikro düzeyde varlık gösteren yapıya kıyasla; paydaşlarının da başarısını kendi başarısı olarak addeden, istikrarlı finans yönetimi, şeffaflık ilkeleri, ve itibar odaklı büyüme stratejileri ile; Bebetto; doğru, güçlü ve sağlam bir partnerdir.